+372 56 615 985 info@nordicamenities.com Vana-Tartu mnt.18, Järveküla, Rae vald 75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

KLIENDILE PÜHENDUMINE

KLIENDILE PÜHENDUMINE

Et meie lao ning tarne võimalused oleks vastavuses ka meie ja meie klientide soovide ja nõudmistega ning kataks kõiki logistilisi vajadusi, oleme oma partneriteks valinud parimad Eesti logistika ettevõtted. Meie logistika partnerite üle-Euroopaline võrgustik annavad meile võimaluse tarnida oma tooteid Teile kiirelt ja turvaliselt üle kogu Euroopa. Olgu selleks kas väikene pakk või suuremõõtmeline alus jõuab see alati Teieni kokkulepitud ajal.

KVALITEEDI KONTROLL

Hea ja suurepärase kvaliteedi erinevus on tähelepanu detailidele.

Disain
Me kujundame ja loome iga eksklusiivse tootesarja või logotoote ise majasiseselt, võttes arvesse kõiki kliendi individuaalseid soove ja vajadusi.

Tootmine
Me kasutame peaegu kõikidel oma kosmeetikasarjadel Euroopa tehast, kelle on oma enda majasisene laboratoorium, mis hoolitseb nii tootearenduse, testimise, tootmise ja analüüside eest. Enne toote turustamist viiakse läbi ranged kontrollid, mille eesmärk on kõrvaldada mittevastavuse oht, tagades nii kõrgemaid kvaliteedi standardid. Meie eesmärk on pakkuda ainult kindlaid ja usaldusväärseid tooteid, sest meie kliendid väärivad parimat.

has been added to the cart. View Cart