+372 56 615 985 info@nordicamenities.com Vana-Tartu mnt.18, Järveküla, Rae vald 75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

MISSIOON JA VISIOON

MISSIOON

Meie eesmärgiks on pakkuda uuenduslikke ja tõhusaid ning parima võimaliku kvaliteediga hotellidele mõeldud keha hoolitsustooteid (kosmeetikat) ja tarvikuid.

Kuna hotelli tarvikud ei ole ainult tooted, mida tarbida, vaid kogeda igapäevaselt kõikide oma meeltega. See on põhjus, miks meie filosoofia – „Parim meie kliendile“ – eesmärk on kõrge: me pakume hotellidele tooteid, mis paistavad silma ja pakuvad külastajatele igakülgset lisaväärtust.

Kvaliteedi tagamine on alati oluline prioriteet meie klientidele.

Meie kogemused ja mitmed edukad projektid teevad meid väärtuslikuks partneriks oma klientidele. Meie spetsialistid toetavad kliente igast aspektist, aidates oma oskuste ja entusiasmiga igal sammul kuni eesmärk on saavutatud, et meie kliendid tunneksid, et nad on heades kätes.

VISIOON

Meie visiooniks on inspireerida oma kliente ja nende külalisi koos maailmaga meie ümber. Pakkudes alati mitmekesisust ja inspiratsiooni ning jättes alati oma tegemistesse väikese rahulolematuse, püüdeldes seeläbi veelgi kõrgemale kvaliteedile, paremale teenuse osutamisele ja eetilistemale väärtustele.

has been added to the cart. View Cart