+372 56 615 985 info@nordicamenities.com Vana-Tartu mnt.18, Järveküla, Rae vald 75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Shop

GALIMARD KINKEKOMPLEKT KARBIS

 19.18 + km

GALIMARD – ALATES AASTAST 1747
Aroom, mis paljastab elutruu lõõgastava moe, nii meestele kui naistele. 1747 on kosmeetika, mis koosneb neljast tootest kahes erisuuruses pakendiga, kolmest lõhnastatud seebist, 20, 25 ja 40g ning 380ml ja 360ml dosaatorist. Värviline ja elegantne esitlusalus täiendab sarja silmapaistvust Teie hotelli vannitoas.
Nagu ka minevikus on tootesarja koostise looduslikud allikad pärit Grasse’st (Prantsusmaa): jasmiin, roos, lavendel, tuberose…kust saadakse kogu rikkalik aroom. Suurepäraelt värskendav sidrunheina ja bergamondi kooslus koos värskendava sitruse aroomiga on delikaatne süda, mis on põimtud koos õrna kardemoni ja basiiliku aroomiga, millele on lisatud jasmiini ja tüümiani “touch”.

Komplekt sisaldab:
40ml Pudelid -Shampoon, Dushigeel, Ihupii, Juuksepalsam
2 x 40g seep

SKU: CAMPGD Category: Tag: Box Quantity:   30

Product Description

GALIMARD – THE BRAND
Jean de Galimard elas 1747. aastal Grasse’s, kus ta lõi Parfumerie Galimard’i. Kinda- ja parfüümi tehase asutajana, Jean varustas Louis’i, armastatud Prantsusmaa kuningas, oliiviõli, pomade ja parfüümidega. Kuna parfüüme kasutati enamasti moodsate kinnaste lõhnastamiseks, kasvasid tööstused sõna otseses mõttes käsikäes. Juba üle 268 aasta on Parfumeire Galimard jälginud samu traditsioone ja kasutab tootmises samu protsesse, mis tegid Galimard’I nime kuulsaks.

has been added to the cart. View Cart