+372 56 615 985 info@nordicamenities.com Vana-Tartu mnt.18, Järveküla, Rae vald 75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Shop

SHAMPOON 34ml ACCA KAPPA

 0.48 + km

ACCA KAPPA – ITAALIA ILU LEGEND
Hotellikosmeetika sari on inspireritud Giallo Elicriso parfüümide sarjast, mida iseloomustab rafineeritud aroomid. Kosmeetikasari on spetsiaalselt loodud, et see oleks nahale meeldiv ja delikaatne.
Adria mere idaosa ja selle tuhanded saared on üks ACCA KAPPA hinge Elisa Gera lemmikkohti. Loodus on siin kivine ja päikseline – ideaalne elukeskkond käokullale – hõbedaste roheliste lehtedega ja kuldse õisikuga. Maagiline, terav ja ainulaadne parfüüm – tõeline looduse kingitus.
Just siin oli Elisa lummatud sellest Vahemere taime orginaalsest ja rafineeritud aroomist, millest ACCA KAPPA parfüümimeistrid valmistasid GIALLO ELIGRISO parfüümisarja.

SKU: P36SAK Category: Tag: Box Quantity:   200

Product Description

ACCA KAPPA – THE BRAND
Acca Kappa on globaalselt tunnustaud nishi brand, mis on luksuse ja usaldusväärsuse sünonüümisks. Itaalia perefirma, mille juured ulatuvad tagasi aastasse 1869. Acca Kappa on tänapäeva maailma üks juhtivaid kosmeetika tootjaid tänu oma toodete kvaliteedile, mis sünnivad tänu unikaalsele meisterlikkusele – osa maitsest, kuluurist ja täiuslikkusest, mis on aluseks “Made in Italy” märgile.

has been added to the cart. View Cart