450 × “Dušigeel 30ml HAVANA” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Dušigeel 30ml KARITE
€ 0,36 +km
KARITE sari on valmistatud kindlat tüüpi seemnetest (Karitè pähkid) ning Shea võist, mis on võtme koostisosaks selles erakordses kosmeetikasarjas. Rikas rasvhappest, A-, B-, E- ja F-vitamiiinidest on see ideaalne naha- ja juuksehoolduse liitlane tänu oma toitvatele ja pehmendavale omadustele. Selle kollektsiooni eksklusiivne aroom on sündinud elegantsete, õrnade ja lillede nootidest koos intensiivse puidu noodiga. Tulemuseks on tõeline heaolu.
Shipping & Delivery
Seotud tooted
Dušigeel 33ml PROFUMERIA INGLESE
€ 0,46 +km
Iidne traditsioon. Õilas ajalugu. Ikooniline looming, milles on ühendatud hoolikas taimne inspiratsioon elegantse Made in Italy kvaliteediga.
LÕHNAPÜRAMIID
Profumeria Inglese sarja iseloomustavad lavendli ja piparmündi elavad noodid. Lillede aroomid, mis on segatud jasmiini, kannikeselehtede ja geraaniumiga ning valge muskuse, patšuli ja seedripuu vihjeid rikastavad lõhna.
Dušigeel 48ml HEMP CARE
€ 0,96 +km
Hellitamine ja lõõgastus: täiuslik külalislahkuse kogemus!
Itaalia orgaaniline kanepiõli on HEMP CARE sarja “salajane” koostisaine, mis on loodud selleks, et hoolitseda hotellide külaliste eest üle terve maailma. HEMP CARE on tõelinse kiindumuse žest külastajatele parimate hotelli pidajate poolt ning on võimeline jätma kustumatu mälestuse otse Teie südamesse.
KOSMEETKIA ON TOODETUD ITAALIAS.
Dušigeel 30ml HOPAL
€ 0,42 +km
Dušigeel 4 Tabletti DPLANET
€ 0,72 +km
DPlanet on ainulaadne plastiku vaba kosmeetikasari, mis loob harmooniat inimese ja keskkonna vahel. Selle ainulaadsed koostisosad muudavad selle täielikult vee ja säilitusainete vabaks. Toode, milles on ühendatud kogemused ja eetika, naha peal testitud looduslike õlidega kosmeetika, mis on pakendatud taaskasutatud paber pakendisse.
Dušigeel 10ml PRIJA
€ 0,11 +km
Dušigeel 5L ANYAH
€ 32,22 +km