MEIE

DOSAATORID

Meie dosaatorite valik on lai, valikus on erinevate suurustega 360, 370,380 ja 480 ml pudeleid, mis kõik on esteetiliselt ja funktsionaalselt disainitud, pöörates erilist tähelepanu detailidele ja millel on "roheline" hing: kõik pudelid on valmistatud taaskasutatud plastist.

360ml Dosaator

CYSOAP

Minimalistlik ja kaasaegne stiil. Tänu nutikalt disainitud hoidjale on seda seinadosaatorit väga lihtne kasutada. Selle silindriline kuju muudab selle täiuslikuks.
370 - 480ml Dosaator

PUMP DOSATOR

Mugav ja elegantne dosaator on valik hotellides ning avalikes kohtades. Äärmiselt paindlik, tänu laiale hoidjate valikule saab seda paigutada peaaegu kõikjale.
400ml Dosaator

REAL

"Nähtamatu" seinakinnitusega dosaator REAL. Innovatiivne toode, mis ühendab funktsionaalsuse ja peene disaini, pakkudes teile enneolematut kasutajakogemust.
340ml Dosaator

SWING ME

Praktiline, vajalik ja optimeeritud igas detailis. Ja see kiigub... et pakkuda parimat kasutuslihtsust. See dosaator pakub kompromissi ökonoomsuse, stiili ja keskkonnaga vahel.
300ml Dosaator

SHELF SOAP

Ainulaadne, kaasaegne stiil, kuid samas jõuline ja funktsionaalne. Tänu elegantsele disainile ja praktilisele riiulile sobib Azha ideaalselt igasse keskkonda. Mitmes värvitoonis ja viimistluses ning kahes suuruses saadaval oleva riiuli kuju on loodud mänguliseks ja mitmekülgseks. Ainus piir on kujutlusvõime.
350ml Dosaator

TREND

Trend on mitte-täidetav dosaator. Tänu oma membraankorgile võimaldab Trend dosaator kontrollitud doseerimist, mis on ökoloogilise jätkusuutlikkuse tagatiseks ja tulemuseks ka vähem jäätmeid. Dosaatori minimaalne disain ja kaasaegsed vormid muudavad selle sobivaks erinevat tüüpi interjööri.
300ml Dosaator

SQUEEZABLE

Sõbralik, kuid õrn ja ergonoomiline. Squeezable on loodud nii, et see vastaks kõige paremini hotellide nõudmistele ning on silmale ja puudutamisel eriti meeldiv.
330ml Dosaator

CON TATTO

CON TATTO®: innovaatiline dosator – käepärane ja keskkonnasõbralik. Dosator on disainitud ja toodetud Allegrini Amenities poolt Itaalias eesmärgiks keskkonnasäästlikkus.