192 × “Dušigeel 50ml B NATURAL” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Dušigeel 380ml GENEVA GUILD, Suletud
€ 3,80 +km
See Dušigeel puhastab õrnalt ja pehmelt nahka, õrn aroom, mis on rikastatud Aloe Vera ekstraktidega, millel on pehmendavad ja rahustavad omadused.
Toodetud ja pakendatud Itaalias!
Tootekood:
P400R_BGG
Kategooriad: GENEVA GUILD, GENEVA GUILD PUMP DOSAATOR, PUMP DOSAATOR
Silt: DUŠIGEEL
Kasti Kogus: 18
Shipping & Delivery
Seotud tooted
Dušigeel 30ml HAVANA
€ 0,26 +km
HAVANA – hotellikosmeetika sari, mille kosutavad ja ergastavad aroomid on inspireeritud thalassoteraapiast, koostisained, mis aitavad võidelda stressi ja väsimuse vastu. Kõik teraapia eelised, mis pärit juba iidsetest aegadest on kombineeritud oligoelementide konsentraatidest, väga niisutavad ja remineraliseerivad. Selle eriline aroom kutsub meelde koloniaalseid lõhnu, muutes Havana hämastavalt eksootiliseks sarjaks.
Dušigeel 30ml TEA MATCHA
€ 0,36 +km
TEA MACHA – eksklusiive hotellikosmeetika sari macha tee aroomiga.
Kaasaegses stiilis sari on disainitud võlumaks hotellide külalisi koos oma rafineeritud Macha tee aroomiga. Rohelised, tsitruselised ja aromaatsed noodid segunevad, et luua äärmiselt elegantset lõhna. Pehme ja õrna tekstuuriga koostis on rikastatud Macha tee ekstraktiga, mida nimetetakse Jaapani roheliseks teeks – juuste- ja kehahoolduse väärtuslik koostisosa tänu oma vitamiinide, mineraalide, polüfenoolide sisalduse poolest. Macha tee on tuntud ka oma antioksüdandiliste, antibakteriaalsete, toitvate ja rahusavate omduste poolest. Tea Macha on ideaalne kollektsioon, mis pakub kehale ja vaimume lõõgastmise ja heaolu hetki.
Dušigeel 40ml PRIJA
€ 0,43 +km
Dušigeel 30ml HOPAL
€ 0,41 +km
Dušigeel 40ml ANYAH
€ 0,54 +km
Dušigeel 4 Tabletti DPLANET
€ 0,72 +km
DPlanet on ainulaadne plastiku vaba kosmeetikasari, mis loob harmooniat inimese ja keskkonna vahel. Selle ainulaadsed koostisosad muudavad selle täielikult vee ja säilitusainete vabaks. Toode, milles on ühendatud kogemused ja eetika, naha peal testitud looduslike õlidega kosmeetika, mis on pakendatud taaskasutatud paber pakendisse.
Dušigeel 50ml B NATURAL
€ 0,44 +km
B NATURAL on kosmeetikasari sari neile, kes soovivad pakkuda oma külalistele looduslikku kosmeetikat. Vegan koostistega, mis sisaldab vähemalt 95% loodusliku päritoluga tooraineid, mis hoolitsevad õrnalt naha ja juuste eest, samas kui selle 100% taaskasutatud materjalist valmistatud pakend on pühendunud nüüdseks olulisele rollile meie planeedi kaitsmisel.
KOSMEETIKA ON TOODETUD ITAALIAS.