Dušigeel 400ml OLIVA, REAL, Täidetav
€ 4,76 +km
Oliva del Mediterraneo on meie austusavaldus iidsele Itaalia ilusaladusele, mis on alati olnud üks Mare Nostrumi hinnatumaid vilju. Oliva del Mediterraneo on loodud naha õrnaks puhastamiseks ja toitmiseks, jättes selle värskeks, elastseks ja meeldivalt lõhnastatuks.
Rikastatud orgaanilise Oliiviõliga mis on on rikas antioksüdantide ja vabade radikaalide vastaste ainete poolest, mis on rakulise vananemise peamine põhjus. E-vitamiin, fütosteroolid, tokoferoolid ja skvaleen täidavad kõiki naha põhifunktsioone, mis on vajalikud, et nahk püsiks aja jooksul nooruslik ja värske välimusega.
Shipping & Delivery
Seotud tooted
Dušigeel 30ml HAVANA
€ 0,26 +km
HAVANA – hotellikosmeetika sari, mille kosutavad ja ergastavad aroomid on inspireeritud thalassoteraapiast, koostisained, mis aitavad võidelda stressi ja väsimuse vastu. Kõik teraapia eelised, mis pärit juba iidsetest aegadest on kombineeritud oligoelementide konsentraatidest, väga niisutavad ja remineraliseerivad. Selle eriline aroom kutsub meelde koloniaalseid lõhnu, muutes Havana hämastavalt eksootiliseks sarjaks.
Dušigeel 30ml KARITE
€ 0,36 +km
KARITE sari on valmistatud kindlat tüüpi seemnetest (Karitè pähkid) ning Shea võist, mis on võtme koostisosaks selles erakordses kosmeetikasarjas. Rikas rasvhappest, A-, B-, E- ja F-vitamiiinidest on see ideaalne naha- ja juuksehoolduse liitlane tänu oma toitvatele ja pehmendavale omadustele. Selle kollektsiooni eksklusiivne aroom on sündinud elegantsete, õrnade ja lillede nootidest koos intensiivse puidu noodiga. Tulemuseks on tõeline heaolu.
Dušigeel 30ml TEA MATCHA
€ 0,36 +km
TEA MACHA – eksklusiive hotellikosmeetika sari macha tee aroomiga.
Kaasaegses stiilis sari on disainitud võlumaks hotellide külalisi koos oma rafineeritud Macha tee aroomiga. Rohelised, tsitruselised ja aromaatsed noodid segunevad, et luua äärmiselt elegantset lõhna. Pehme ja õrna tekstuuriga koostis on rikastatud Macha tee ekstraktiga, mida nimetetakse Jaapani roheliseks teeks – juuste- ja kehahoolduse väärtuslik koostisosa tänu oma vitamiinide, mineraalide, polüfenoolide sisalduse poolest. Macha tee on tuntud ka oma antioksüdandiliste, antibakteriaalsete, toitvate ja rahusavate omduste poolest. Tea Macha on ideaalne kollektsioon, mis pakub kehale ja vaimume lõõgastmise ja heaolu hetki.
Dušigeel 48ml HEMP CARE
€ 0,96 +km
Hellitamine ja lõõgastus: täiuslik külalislahkuse kogemus!
Itaalia orgaaniline kanepiõli on HEMP CARE sarja “salajane” koostisaine, mis on loodud selleks, et hoolitseda hotellide külaliste eest üle terve maailma. HEMP CARE on tõelinse kiindumuse žest külastajatele parimate hotelli pidajate poolt ning on võimeline jätma kustumatu mälestuse otse Teie südamesse.
KOSMEETKIA ON TOODETUD ITAALIAS.
Dušigeel 30ml HOPAL
€ 0,41 +km
Dušigeel 30ml TRAVEL CARE
€ 0,29 +km
Dušigeel 30ml ANYAH
€ 0,29 +km
Dušigeel 13ml PRIJA
€ 0,16 +km