450 × “Dušigeel 30ml HAVANA” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Dušigeel300ml AZHA
€ 2,84 +km
Lutserni ja Kassinaerise orgaaniliste ekstraktidega rikastatud Azha dušigeel
Toodetud ja pakendatud Itaalias!
Shipping & Delivery
Seotud tooted
Dušigeel 30ml KARITE
€ 0,36 +km
KARITE sari on valmistatud kindlat tüüpi seemnetest (Karitè pähkid) ning Shea võist, mis on võtme koostisosaks selles erakordses kosmeetikasarjas. Rikas rasvhappest, A-, B-, E- ja F-vitamiiinidest on see ideaalne naha- ja juuksehoolduse liitlane tänu oma toitvatele ja pehmendavale omadustele. Selle kollektsiooni eksklusiivne aroom on sündinud elegantsete, õrnade ja lillede nootidest koos intensiivse puidu noodiga. Tulemuseks on tõeline heaolu.
Dušigeel 30ml TEA MATCHA
€ 0,36 +km
TEA MACHA – eksklusiive hotellikosmeetika sari macha tee aroomiga.
Kaasaegses stiilis sari on disainitud võlumaks hotellide külalisi koos oma rafineeritud Macha tee aroomiga. Rohelised, tsitruselised ja aromaatsed noodid segunevad, et luua äärmiselt elegantset lõhna. Pehme ja õrna tekstuuriga koostis on rikastatud Macha tee ekstraktiga, mida nimetetakse Jaapani roheliseks teeks – juuste- ja kehahoolduse väärtuslik koostisosa tänu oma vitamiinide, mineraalide, polüfenoolide sisalduse poolest. Macha tee on tuntud ka oma antioksüdandiliste, antibakteriaalsete, toitvate ja rahusavate omduste poolest. Tea Macha on ideaalne kollektsioon, mis pakub kehale ja vaimume lõõgastmise ja heaolu hetki.
Dušigeel 40ml PRIJA
€ 0,43 +km
Dušigeel 30ml COCCI NELLA
Cocci Nella on lastele pühendatud kosmeetikasari. Lõbus, värviline ja magus lõhn, mis on koostatud riisi- ja malvaekstraktidega. Tooted on valmistatud tiheda ja õrna tekstuuriga ning pehmendavate ja värskendavate omadustega. 100% Made in Italy kosmeetika, dermatoloogiliselt testitud, ei sisalda parabeene, SLS-i, värvaineid ja silikoone. Pastelsetes toonides graafika muudab selle kosmeetikasarja tõeliselt õrnaks ja meeldivaks nii emadele kui ka lastele.
Dušigeel 30ml HOPAL
€ 0,41 +km
Dušigeel 4 Tabletti DPLANET
€ 0,72 +km
DPlanet on ainulaadne plastiku vaba kosmeetikasari, mis loob harmooniat inimese ja keskkonna vahel. Selle ainulaadsed koostisosad muudavad selle täielikult vee ja säilitusainete vabaks. Toode, milles on ühendatud kogemused ja eetika, naha peal testitud looduslike õlidega kosmeetika, mis on pakendatud taaskasutatud paber pakendisse.
Dušigeel 480ml ANYAH, Suletud
€ 5,56 +km
Vürtsika musta pipra essentsi ja kergete roosinootidega rikastatud dušigeel. Valem sobib hästi nahaga tänu koostisosade kõrgele kvaliteedile ja tõestatud keskkonnasäästlikkusele.
Põhjamaade ökomärgise sertifitseering.
Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust.
Toodetud ja pakendatud Itaalias!