Shower Gel 30ml ENERGY
€ 0,29 +km
ENERGY: the amenities line with Green Tea Extract and Ginkgo Biloba, for a regenerating and energizing break of well-being.
Rich in tannins and polyphenols, the green tea extract is characterised by its dermopurifying and antioxidant properties, while Ginkgo Biloba helps to improve the elasticity of the skin, giving it nourishment and a healthy and shiny look. From the combination of these two extracts, the amenities line Energy is born and it’s precious for both the content and its lively fragrance, created to give freshness and energy.
Shipping & Delivery
Seotud tooted
Dušigeel 2 Tabletti DPLANET
€ 0,27 +km
DPlanet on ainulaadne plastiku vaba kosmeetikasari, mis loob harmooniat inimese ja keskkonna vahel. Selle ainulaadsed koostisosad muudavad selle täielikult vee ja säilitusainete vabaks. Toode, milles on ühendatud kogemused ja eetika, naha peal testitud looduslike õlidega kosmeetika, mis on pakendatud taaskasutatud paber pakendisse.
Dušigeel 30ml Olygos NATURAL MIX
€ 0,31 +km
NATURAL MIX – aroomiteraapaia konesptsioon hotellikosmeetika sarjas.
Täielik kehahooldussari, mis koosneb hämmastava Vahemere ümbruse parimatest lõhnadest ja ekstraktidest: Fig’i aroom, mere Oligoelemendid, viinamarjade polüfenoolid, riisi proteiinid, unikaalsed apelsiini ja kaneeli aroomid, rohelise tee ja Ginkgo Biloba energiseerivad ja värskendavad ekstraktid ning oliivi õliga seep. Tänu vaheldusrikastele essentsidele ja taimsetele ekstraktidele kaasab NATURAL MIX sari teie külalist aromaatsele teekonnale lõõgastavas vannis või kosutavas duššis.
Dušigeel 30ml TEA MATCHA
€ 0,36 +km
TEA MACHA – eksklusiive hotellikosmeetika sari macha tee aroomiga.
Kaasaegses stiilis sari on disainitud võlumaks hotellide külalisi koos oma rafineeritud Macha tee aroomiga. Rohelised, tsitruselised ja aromaatsed noodid segunevad, et luua äärmiselt elegantset lõhna. Pehme ja õrna tekstuuriga koostis on rikastatud Macha tee ekstraktiga, mida nimetetakse Jaapani roheliseks teeks – juuste- ja kehahoolduse väärtuslik koostisosa tänu oma vitamiinide, mineraalide, polüfenoolide sisalduse poolest. Macha tee on tuntud ka oma antioksüdandiliste, antibakteriaalsete, toitvate ja rahusavate omduste poolest. Tea Macha on ideaalne kollektsioon, mis pakub kehale ja vaimume lõõgastmise ja heaolu hetki.
Dušigeel 40ml PRIJA
€ 0,44 +km
Dušigeel 4 Tabletti DPLANET
€ 0,72 +km
DPlanet on ainulaadne plastiku vaba kosmeetikasari, mis loob harmooniat inimese ja keskkonna vahel. Selle ainulaadsed koostisosad muudavad selle täielikult vee ja säilitusainete vabaks. Toode, milles on ühendatud kogemused ja eetika, naha peal testitud looduslike õlidega kosmeetika, mis on pakendatud taaskasutatud paber pakendisse.
Dušigeel 30ml ANYAH
€ 0,29 +km
