Näitan kõiki 6 tulemust

Juukse- ja Kehašampoon 340ml ANYAH Swing Me

Pakend: 18
 5.50 +km
Õrn juukse- ja keha shampoon, mis on rikastatud piimanõgese ekstraktiga igapäevaseks kasutamiseks. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Ecolabel sertifitseering. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Šampoon Palsamiga 340ml ANYAH Swing Me

Pakend: 18
 5.72 +km
Palsamiga shampoon, millel on testitud juukseid tugevdav mõju, sisaldab hüaluroonhappe lähteained, igapäevaseks kasutamiseks. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Ecolabel sertifitseering. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Dušigeel 340ml ANYAH Swing Me

Pakend: 18
 5.50 +km
Dushigeel, mis on rikastatud hüaluroonhappe lähteainetega, sügavalt niisutab ja kaitseb nahka. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Ecolabel sertifitseering. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Juuksepalsam 340ml ANYAH ANYAH Me

Pakend: 18
 7.01 +km
Juuksepalsam, mis on rikastatud Shea või ja päevalille seemne õliga. Ohutu ka värvitud juustele. Palsam tagab ülimalt läikivad, siledad ja pehmed juuksed. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Ecolabel sertifitseering. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Niisutav Kehakreem 340ml ANYAH Swing Me

Pakend: 18
 6.75 +km
Niisutav käte- ja kehakreem, mis toidab ja niisutab nahka. Koosneb mahepõllunduslikult toodetud orgaanilisest päevalille õlist, millel on niisutavad, toitvad ja pehmendavad omadused ning mida on rikastatud rosmariiniekstraktiga. See toode loob niiskusbarjääri, mis tagab mugava ja pehme naha. ORGANIC sertifitseering. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Vedelseep 340ml ANYAH Swing Me

Pakend: 18
 5.50 +km
Õrn vedelseep igapäevaseks kätepesuks valge iminõgese ekstraktiga. Ecolabel sertifitseering. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!